PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1326}

Przekręt

Snatch
8,0 258 204
oceny
8,0 10 1 258204
7,7 42
oceny krytyków
Przekręt
powrót do forum filmu Przekręt

Nieporozumienie?

ocenił(a) film na 1

Zmęczyłem 45 min filmu i przez cały ten czas nie znalazłem nawet jednej sceny, postaci, wątku, dialogu który by wzbudził zainteresowanie czy chociaż cień uśmiechu. W końcu powiedziliśmy sobie WTF, kończ waść wstydu oszczędź, co to za nieporozumienie. Kompletnie nijaki. Wszystko w tym filmie jest wymuszone, jak w polskim paradokumencie, żarty na siłę, bohatorowie bez życia, grani z przymusu, fabuła kretyńska, dziurawa. Choć pewnie miała być to jakaś parodia - zdecydowanie nie wyszło

ocenił(a) film na 1
krolrys

Wreszcie ktoś myśli o tym filmidle to samo, co ja. Niestety obejrzałam do końca.

krolrys

Najpierw to się proszę dowiedzieć co to znaczy:kończ waść wstydu oszczędź! https://www.youtube.com/watch?v=h5A6M6r8C0I

ocenił(a) film na 9
rysiu_wieczorek

:D dokładnie. Dorzucam "mierzyć siły na zamiary" bo wszyscy używają tego zwrotu błędnie.

krolrys

No faktycznie, z tym cytatem to się popisaliście.

ocenił(a) film na 10
krolrys

Gusta, gustami, ale ocena 1 dla tego filmu to trochę niepoważne podejście. Podyskutować by sie może i chciało, ale ta wystawiona 1 pokazuje, że nie ma to sensu. A szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones