PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 706
ocen
5,4 10 1 35706
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

Whoa, ten film został według mnie trochę "zjechany" dlatego, że powstał na podstawie, bardzo popularnej w swym czasie gry, i jak to zwykle bywa - za bardzo różni się od gry/nie jest tym czego gracze oczekiwali. Pomnę kwestię, że trudno jest nakręcić film na podstawie gry, w niektórych przypadkach jest to chyba wręcz niemożliwe. Ale serio, czy film sam w sobie jest naprawdę tak zły, żeby miał aż tak niską ocenę? Moim zdaniem Doom jest całkiem dobry (zwłaszcza, że filmów tego typu nie ma zbyt dużo), nakręcony przyzwoicie, gra aktorska raczej na wysokim poziomie, efekty jak na ten rok też niezłe, dodatkowo ma innowacyjną, zapadającą w pamięć scene FPP, która zdecydowanej większości się podoba. Ha, powiedziałbym nawet, że klimatem kojarzy mi się z jedną z części "Aliena". Film jest naprawdę dobry i nie rozumiem, czemu tak dużo osób nisko go ocenia, właśnie obejrzałem go drugi raz (pierwszy raz w momencie premiery), dlatego, że zacząłem grać w grę i szczerze mówiąc byłbym mniej zdziwiony gdyby gra i film miały zamienione oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones